Marketing Promocja

Artykuły z kategorii marketing promocja. Warunkiem sukcesu kancelarii podatkowej jest po pierwsze, świadczenie usług wysokiej jakości, a po drugie skuteczna komunikacja i promocja.

Dowiedz się jak promować swoje biuro lub kancelarię – DIY!

Warunkiem sukcesu kancelarii podatkowej i biura rachunkowego jest po pierwsze, świadczenie usług wysokiej jakości, a po drugie skuteczna komunikacja i promocja. Wiele działań marketingowych można realizować samodzielnie – podpowiem Ci jak to zrobić.

2020-07-13T14:36:02+02:00Categories: Marketing Promocja, Varia|

Zmienione zasady etyki w zakresie informacji i reklamy

Zakończony niedawno V Krajowy Zjazd Doradców Podatkowych uchylił przepis zakazujący doradcom podatkowym informowania o ich pracy w samorządzie doradców podatkowych przy okazji reklamowania swoich usług.

To se ne vrati, czyli o przemianach w branży

„Jak wiele musi aktualnie uczynić adwokat, by pozyskać nowych klientów, w porównaniu z okresem lat 90-tych, kiedy do wystarczyło otworzyć własną kancelarię, w której codziennie pojawiali się klienci” – mówił jeden z prelegentów Forum Innowacyjnego Usług Prawniczych, które odbyło się w maju tego roku w Pradze.

2017-06-29T17:52:10+02:00Categories: Marketing Promocja|

Księga znaku Twojej firmy – łatwiej niż myślałeś!

Stworzenie systemu identyfikacji wizualnej to pierwszy krok w kierunku promocji każdej firmy. Nawet jednoosobowa kancelaria podatkowa czy biuro rachunkowe mogą w prosty sposób zwiększyć swoją rozpoznawalność i budować markę.