W CZYM MOGĘ POMÓC?

Napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną w trakcie której ustalimy, jak mogłabym Ci pomóc w promocji!

Projektujemy niepowtarzalne znaki firmowe (logo) oraz systemy identyfikacji wizualnej, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. To niezbędny fundament promocji.

Wizytówki, koperty, papier firmowe i inne materiały biurowe z logo Twojej firmy wzmocnią Twój wizerunek i potwierdzą profesjonalizm z godnie z zasadą „jak Cię widzą, tak Cię piszą” i efektem pierwszego wrażenia.

Twoja strona www to wizytówka i instrument sprzedaży. Postaw na swój niepowtarzalny obraz w sieci – zaprojektujemy Twoją stronę, zajmiemy się też hostingiem i domeną.

Profesjonalna prezentacja oferty to podstawa. Zaprojektujemy treść i grafikę do Twoich materiałów informacyjnych i reklamowych w wersji papierowej i elektronicznej.

Daj się odnaleźć swoim potencjalnym Klientom! Reklama zewnętrzna buduje i wzmacnia wizerunek, przyciągając uwagę do Twojej firmy – a od tego już krok do sprzedaży usług!

Kto nie lubi dostawać prezentów? Nie daj o sobie zapomnieć przekazując klientom i kontrahentom oryginalne gadżety i kalendarze z logo twojej firmy.

Zakładamy i prowadzimy profile firmowe w mediach społecznościowych. Tworzymy lub aktualizujemy Twoja wizytówkę w najważniejsze wyszukiwarce internetowej.

Chcesz promować swoją kancelarię lub biuro, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłaś/eś! Pierwsza rozmowa nic nie kosztuje – zaproponujemy Ci plan działania.

Dostarczanie Klientom przydatnej wiedzy w przystępnej formie to cenny bonus, który zwiększa szanse na długofalową współpracę. Warto być w stałym kontakcie z Klientami!

Mam bogate doświadczenie w szkoleniach  z zakresu promocji dla branży podatkowej i księgowej. Chętnie podzielę się swoją wiedzą podczas spotkania w Państwa siedzibie.

Każda, nawet najmniejsza kancelaria lub biuro może dotrzeć z informacja o swojej ofercie do tysięcy potencjalnych klientów. Zapewnimy Państwa obecność w lokalnych mediach.

Wyręczymy Cię z napisania tekstów na firmowa stronę, do oferty, folderu, reklamy i gwarantujemy, że oddadzą niepowtarzalność Twojej firmy!

Opracujemy koncepcję, oprawę graficzna i medialną wydarzeń w Twojej kancelarii/biurze. Pomożemy w przygotowaniu jubileuszu, szkolenia, dni otwartych itp.

Chcesz poinformować swoich klientów o najnowszych zmianach prawa albo przeprowadzić szkolenie? Pomogę w merytorycznym przygotowaniu projektu i zajmę się jego techniczną stroną.