W CZYM MOGĘ POMÓC?

Promocja kancelarii doradztwa podatkowego i biura rachunkowego

Opracowywanie strategii promocji kancelarii, czyli planu działań mających na celu komunikowanie się z otoczeniem, a w rezultacie pozyskanie nowych zleceń oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami.
Kompleksowe wsparcie – od stworzenia unikatowej koncepcji dostosowanej do specyfiki i potrzeb kancelarii, poprzez projektowanie, po wdrażanie (hosting, przeniesienie/zakup domeny itp).
Projektowanie i dystrybucja newsletterów zawierających treści edukacyjne (informacje na temat zmian w przepisach i nowych obowiązków/uprawnień) oraz treści promujące kancelarię.
Materiały promocyjne w wersji papierowej i elektronicznej – od projektu po dostarczenie gotowych ulotek, plakatów, folderów, banerów i in.
Przekaz PR-owy i reklama. Dobór mediów docierających do potencjalnych klientów kancelarii i wsparcie w redakcji artykułów, wypowiedzi i innych publikacji.
Projektowanie i wdrażanie niepowtarzalnego i spójnego systemu identyfikacji wizualnej kancelarii – od logotypu, wizytówki, przez materiały biurowe po szyldy i gadżety.
Wszystko o promocji w małej kancelarii podatkowej – szkolenia dla grup. min. 15 osób. Tematyka i miejsce szkolenie dostosowane do potrzeb uczestników. Sprawdź szczegółową ofertę szkoleń.

Masz inny pomysł na promocję?

Zadaj pytanie wypełniając formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości